Opel Corsa 1.2 twinport

2,450EUR

Opel Corsa 1.2 twinport, половен автомобил, хечбек

199,000 km
2005 година
1,200 cm/3
80 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

SOCUVANA OPEL CORSA C 1.2-TWINPORT 59kw/80ks...ATESTIRAN PLIN...PROIZV. 2005g...FULL OPREMA KLIMATRONIC-raboti...1-BOJA...REGISTR. DO 18/10/2020g......REDOVNI SERVSI......078/272.333

Контакт

Opel Corsa 1.2 twinport во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 272 333

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...