Hyundai i30 1.6crdi

5,300EUR

Hyundai i30 1.6crdi, половен автомобил, хечбек

176,000 km
2010 година
1,600 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Патен компјутер, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Kolata e vo odlicna sostojba donesena e vozejki od GERMANIJA ja sum vtor gazda na kolata. Voziloto e so servisna kniga za sekoj izminat kilometar so site servisi na vreme praveni. Prekrasno vozila so mala potrosuvacka Ima novi letni gumi Regestrirano cela godina Cenata ne e fiksna dogovor na lice mesto. Povelete koj e za domakinsko socuvano vozilo.

Контакт

Hyundai i30 1.6crdi во Струмица
Локација: Струмица

Приватно лице
Телефон: 077 / 736 543

Испрати e-mail

Hyundai i30 1.4iпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...