Ford Focus 1,8 TDCI

2,200EUR

Ford Focus 1,8 TDCI, половен автомобил, комби / караван

74,000 km
2002 година
1,800 cm/3
115 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
бронза


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Регистриран до 06.2021

Контакт

Ford Focus 1,8 TDCI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 266 685

Испрати e-mail

Ford Focus 1.8 TDCIпо договор
Ford Focus +100 EUR

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...