Citroen C3 1.4-benzin

2,450EUR

Citroen C3 1.4-benzin, половен автомобил, хечбек

290,000 km
2007 година
1,400 cm/3
74 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Патен компјутер

Дополнителна информација

SOCUVAN CITROEN C3 1.4 BENZIN PLIN-ATES...REGISTRIRANA CELA GODINA...1-BOJA....FULL-OPREMA...KLIMA-raboti.....NE E OD UVOZ.....NAPRAVEN GOLEM SERVIS--POTISNA LAMELA...REBRAST KAIS...ZATEGACI...VODNA PUMPA....kolata e pali vozi......078/272.333

Контакт

Citroen C3 1.4-benzin во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 272 333

Испрати e-mail

Citroen C3 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...