Citroen SAXO 1.5 tonik

1,300EUR

Citroen SAXO 1.5 tonik, половен автомобил, седан

180,000 km
1999 година
1,500 cm/3
42 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Електрика на стакла

Дополнителна информација

Kompleten golem servis lamela potisna drunk lager vodna pumps Kai's hladnjak gumici za balans stangla poseduva servo Klima centralno

Контакт

Citroen SAXO 1.5 tonik во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 729 728

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...