Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI

6,200EUR

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI, половен автомобил, теренско возило

220,000 km
2006 година
2,200 cm/3
150 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Дополнителна информација

- DZIPOT E KAKO NOV I VNATRESNO I NADVORESNO , (GARAZIRAN) I MNOGU SOCUVAN - REGISTRIRAN E CELA GODINA (DO 07 MESEC / 2021 GODINA) - 2,2 CRDI - MOKEN, EKONOMICEN I TIVOK MOTOR - KLIMATA RABOTI ODLICNO (KLIMAKTRONIK) - GOLEM BAGAZEN PROSTOR - ZACUVANA I ZDRAVA KAROSERIJA BEZ ZVUCI NA TROPANJE, SKRIPENJE I SL. - SO EDNA RECENICA ZADOVOLSTVO E DA SE VOZI I DA SE PATUVA SO DZIPOT - AKO SAKATE PREKRASNO VOZILO SO UBAV IZGLED I USTE POUBAVA VOZNJA A SETO TOA I PO DOSTA POVOLNA CENA JAVETE SE NA NAVEDENIOT TELEFONSKI BROJ ***** VOZILOTO E ODLICNO, VIDETE, PROBAJTE I UVERETE SE TELEFON ZA KONTAKT: 078-712-155

Контакт

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI во Штип
Локација: Штип

Приватно лице
Телефон: 078 / 712 155

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...