Volkswagen Golf 1.4 TSI

7,499EUR

Volkswagen Golf 1.4 TSI, половен автомобил, хечбек

189,000 km
2011 година
1,400 cm/3
122 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црна


Дополнителна информација

VW Golf 6, Vi. 2011 god vo odlična sostojba. Novi gumi i felgi, mali servis e napravlen. za poviše informaci barajte na telefon 079239729

Контакт

Volkswagen Golf 1.4 TSI во Тетово
Локација: Тетово

Приватно лице
Телефон: 079 / 239 729

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...