Opel Astra 1.6

3,200EUR

Opel Astra 1.6, половен автомобил, седан

210,000 km
2005 година
1,600 cm/3
105 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD

Дополнителна информација

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.6 BENZIN/PLIN VO ODLICNA SOSTOJBA. KOLATA E REDOVNO SERVISIRANO I SE E ISPRAVNO. IMA NAPRAVENO I GOLEM SERVIS, REBRAST KAJS, SMENETO SET LAMELA ORGINAL ZA OPEL GM, NOVA BOMBINA, NOV AKUMULATOR SO USTE 2 GODINI GARANCIJA. POSEDUVA STANDARNA OPREMA KLIMA SERVO ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI. REGISTRIRANA E DO 26.12.2020 GODINA. KOLATA JA VOZAM 3 GODINI I NE E KUPENA OD PLAC. SO KOLATA DAVAM PLUS 4 GUMI M/S MALKU KORISTENI KONTAKT TEL 078244455

Контакт

Opel Astra 1.6 во Тетово
Локација: Тетово

Приватно лице
Телефон: 078 / 244 455

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...