Audi A4 2.0 TDI

по договор

Audi A4 2.0 TDI, половен автомобил, лимузина

310,000 km
2009 година
1,968 cm/3
120 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување, Редуктор, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Греење на седишта, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Камера за паркирање, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, DVD
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

Se prodava AUDI A4 2.0 TDI 2009 godiste, so napraven GOLEM I MAL SERVIS. Realna kilometraza (PROVERKA KAJ SAKATE), kolata ima FULL OPREMA: VREDI DA SE VIDI.

Контакт

Audi A4 2.0 TDI во Куманово
Локација: Куманово

Приватно лице
Телефон: 070 / 361 801

Испрати e-mail

Audi A4 по договор
Audi A4 3.0 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...