BMW 318

по договор

BMW 318 , половен автомобил, седан

230,000 km
2001 година
1,895 cm/3
118 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Xenon светла, Светла за магла, LED светла, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Команди на волан, Електрика на ретровизори
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Reg do- 30.03.2021 Za poveke inf 070 232 782- viktor

Контакт

BMW 318 во Радовиш
Локација: Радовиш

Приватно лице
Телефон: 070 / 232 782

Испрати e-mail

BMW 318 E46по договор
BMW 318 E36 318iпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...