Renault Megane 1.4 16v

по договор

Renault Megane 1.4 16v, половен автомобил, хечбек

157,000 km
2006 година
1,400 cm/3
105 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Климатизирана остава

Дополнителна информација

Se prodava Renault Megan 1.4 benzin so realni 167000 km. Vtor sopstvenik kupena od Makedonija ne e od uvoz.Redovno servisirana so servisna kniska so mali karoseriski zabeleski na krovot okolu lakot. Kolata e so istecena registracija pred 2 nedeli.

Контакт

Renault Megane 1.4 16v во Неготино
Локација: Неготино

Приватно лице
Телефон: 078 / 222 728

Испрати e-mail

Renault Megane 1.6по договор
Renault Megane 1.6по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...