Volkswagen Golf 1.4

4,400EUR

Volkswagen Golf 1.4, половен автомобил, хечбек

119,499 km
2007 година
1,400 cm/3
80 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
бордо, металик


Дополнителна информација

Колата е во одлична состојба со сервисна историја. Не ме интересираат замени, сериозни купувачи може да ја видат на лице место во Ново Лисиче кај Лиса трговскиот центар. Летни/зимски гуми + два пара бандажи. Регистрацијата истекува на 17.11.2020.

Контакт

Volkswagen Golf 1.4 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 076 / 406 005

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...