Citroen C3 1.6 hdi

2,800EUR

Citroen C3 1.6 hdi, половен автомобил, хечбек

200,000 km
2006 година
1,560 cm/3
80 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црвена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Voziloto e exclusive verzija so ful oprema i alu. Felni .registrirano do 06.2021god.odlicno socuvano i servisirano so mala potrosuvacka.

Контакт

Citroen C3 1.6 hdi во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 382 149

Испрати e-mail

Citroen C3 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...