Audi A4 1.9TDI

по договор

Audi A4 1.9TDI, половен автомобил, седан

175,800 km
2005 година
1,900 cm/3
116 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Електрика на ретровизори, Радио / CD, DVD
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Климатизирана остава

Дополнителна информација

Se prodava Audi A4 1.9TDI 2005/6. Voziloto e bez maana,moze da se vide vo sekoe vreme. Zainteresirani na tell: 070 704 227

Контакт

Audi A4 1.9TDI во Кавадарци
Локација: Кавадарци

Приватно лице
Телефон: 070 / 704 227

Испрати e-mail

Audi A4 3.0 TDIпо договор
Audi A4 2.0 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...