Mercedes-Benz 220

по договор

Mercedes-Benz 220 , половен автомобил, лимузина

31,000 km
2015 година
2,143 cm/3
170 hp
дизел
автоматски менувач
2/3 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, LED светла, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, DVD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Климатизирана остава

Дополнителна информација

Mercedes c220 bluetec 12/2015 31.000km kupena vo MakAutoStar registrirana cela god

Контакт

Mercedes-Benz 220 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 228 011

Испрати e-mail

Mercedes-Benz 220 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...