Opel Corsa 1.2 twinport

2,650EUR

Opel Corsa 1.2 twinport, половен автомобил, хечбек

173,000 km
2004 година
1,200 cm/3
80 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла

Дополнителна информација

Opel Corsa 1.2 twinport 80hp odlicno zacuvana so full oprema klima raboti perfektno, napraveni redovni servisi, merakliski doterana i cuvana stegnata so aluminski bandazi, so nejze idat uste eden par bandazi komplet so odlicni zimski gumi... povekje informacii na tel: 078 272 333

Контакт

Opel Corsa 1.2 twinport во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 272 333

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...