Opel Meriva

2,650EUR

Opel Meriva , половен автомобил, седан

213,000 km
2004 година
1,700 cm/3
101 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Колата е екстра, вреди да се види. Регистрирана до 15.01.2021

Контакт

Opel Meriva во Прилеп
Локација: Прилеп

Приватно лице
Телефон: 078 / 363 083

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Opel Meriva 1.3 CDTiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...