Toyota RAV 4 4x4 Dizel

5,800EUR

Toyota RAV 4 4x4 Dizel, половен автомобил, теренско возило

205,000 km
2004 година
1,370 cm/3
116 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, 4x4, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Серво волан, Команди на волан, Електрика на стакла, Радио / CD, Сончев кров

Дополнителна информација

Prodavam dzip Toyota RAV4 4x4 dizel, so pominati 205 000 km. Kw 85, ks 116 so tri vrati (kratok), so soncev krov i kozen enterier. Redovno servisiran i odrzavan. Registriran do juli 2021 god. Dzipot e vo odlicna sostojba, kako nov. Sleduvaat 4 zimski gumi. Vredi da se vidi, nemora da se kupi.

Контакт

Toyota RAV 4 4x4 Dizel во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 076 / 404 588

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...