Renault Espace 1.9-dci

2,300EUR

Renault Espace 1.9-dci, половен автомобил, хечбек

250,000 km
2003 година
1,900 cm/3
116 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Патен компјутер, Сервисна книшка, Трет ред на седишта

Дополнителна информација

RENAULT ESPACE 1.9-dci 85kw./116ks...so 7-SEDISTA...FULL-KLIMA-raboti...proizv. 2003g...registr. do 10/2021g...NAPRAVEN SERVIS...STEGNATA NA VOZENJE...NOV AKOMULATOR.....cenata...2350e...e fiksna za kess...za zamena...2700e.......078/272.333

Контакт

Renault Espace 1.9-dci во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 272 333

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...