Suzuki GS850GL

2,500EUR

Suzuki GS850GL, половен мотоцикл, турер

8,000 km
1982 година
четиритактен, 843 cm/3
воздушно ладење
57 hp
бензин
мануелен менувач
сина, металик


Дополнителна информација

SUZUKI GS850GL vo fabricko stanje. Mnogu socuvan i registriran do drugata godina. Na e-mail ne odgovaram. Tel.078/ 273 330.

Контакт

Suzuki GS850GL во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 666 610

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Венгер потврди: Не можеме да се договориме со Санчез и ОзилВенгер потврди: Не можеме да се договориме со Санчез и ОзилАнглија | Арсен Венгер потврди дека Арсенал не може да...
Реал го сака Де Геа, Мурињо со контра предлогРеал го сака Де Геа, Мурињо со контра предлогАнглија | Медиумите од Шпанија пишуваат дека Жозе Мурињо...
Најмалку 20 клубови ја следат младата ѕвезда на АталантаНајмалку 20 клубови ја следат младата ѕвезда на АталантаИталија | Талентираниот Франк Кесие од Аталанта привлекува...
Подолски открива што му кажал ХартПодолски открива што му кажал ХартОстанато | Лукас Подолски вчера го одигра последниот натпревар...
Ќе ја забележите ли пластичната операција кај Блејк ЛајвлиЌе ја забележите ли пластичната операција кај Блејк ЛајвлиХоливудската убавина веќе генерално земено е вештачка...