Hamachi 50SS-2T

700EUR

Hamachi 50SS-2T, половен мотоцикл, скутер

13,000 km
2012 година
двотактен, 49 cm/3
водено ладење
6 hp
бензин
автоматски менувач
црвена


Дополнителни карактеристики

Заштита на резервоар, Издув, ABS, Амортизер на управувач, Електричен стартер - Анласер

Дополнителна информација

REPLIKA-APRILIA marka PESARO 50ss 2t...SO MASINA OD APRILIA SO VODENO LADENJE i izduv GIANNELLI-EXTRA...1-boja od 1-gazda...proizv.2012g. KUPEN 2016g........078/272.333

Контакт

Hamachi 50SS-2T во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 272 333

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Кајли Џенер се направила партал со ФотошопКајли Џенер се направила партал со ФотошопКајли Џенер објавила селфи фотка со долна облека и сето тоа е ок...
Криси Тајген со интимата на црвениот тепихКриси Тајген со интимата на црвениот тепихЏон Леџенд годинава бил во списокот на 100 највлијателни јавни личности од магазинот Тајм...
Тешко дека можете да го пронајдете опасното животно во лисјатаТешко дека можете да го пронајдете опасното животно во лисјатаОваа вирална слика изгледа како облична глетка во шума...
Сексапилната Мишел во црно бела бојаСексапилната Мишел во црно бела бојаМишел има добри облини, има поглед, одлично тело и одлични...
Бендер со маестрална интервенција спаси чист голБендер со маестрална интервенција спаси чист голГерманија | Свен Бендер е херојот на Дортмунд на дуелот...