Kymco Cfmoto 500L

по договор

Kymco Cfmoto 500L, половен мотоцикл, АТВ

6,300 km
2014 година
четиритактен, 500 cm/3
водено ладење
35 hp
бензин
автоматски менувач
зелена
можност за замена


Дополнителни карактеристики

Електричен стартер - Анласер

Дополнителна информација

Cfmoto 500cc Long varijanta, uvezeno 2007 carineto 2014 god, pominato 6400 km.Extra socuvano.Moze zamena za kola...

Контакт

Kymco Cfmoto 500L во Кавадарци
Локација: Кавадарци

Trajce
Телефон: 071 / 252 789
Телефон: 043 / 550 257
Skype: trajcespirovski

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Бриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон проговори во јавноста за нејзината врска со сопругот Емануел Макрон...
Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?На жените не им е најважен само сексот, тоа е популарната изрека во јавноста...
Викторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоВикторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоНикој не носи вакви кожени панталони и тоа црни, на +30 степени Целзиусови...
Мајката што се дотерала прекрасно за прошеткаМајката што се дотерала прекрасно за прошеткаВо светските метрополи за време на летниот период има интересни модни комбинации кај дамите...
Позната ли ви е фацата на овој борач?Позната ли ви е фацата на овој борач?Го препознавате ли синот на популарниот заводник од 90-те?