Zundapp Yonway go nema na lista na atv

по договор

Zundapp Yonway go nema na lista na atv, половен мотоцикл, АТВ

2,000 km
2011 година
двотактен, 48 cm/3
воздушно ладење
22 hp
бензин
мануелен менувач
црна


Дополнителна информација

ATV-MOTOR NA 4 TRKALA Cena po dogovor. ( 072-577-027) Marka: Jonway Godina: 2011 1.6 KW Zafatnina na motorot: 48sm Masa:115kg Boja: Crna

Контакт

Zundapp Yonway go nema na lista na atv во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 072 / 577 027

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Бриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон проговори во јавноста за нејзината врска со сопругот Емануел Макрон...
Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?На жените не им е најважен само сексот, тоа е популарната изрека во јавноста...
Викторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоВикторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоНикој не носи вакви кожени панталони и тоа црни, на +30 степени Целзиусови...
Мајката што се дотерала прекрасно за прошеткаМајката што се дотерала прекрасно за прошеткаВо светските метрополи за време на летниот период има интересни модни комбинации кај дамите...
Позната ли ви е фацата на овој борач?Позната ли ви е фацата на овој борач?Го препознавате ли синот на популарниот заводник од 90-те?