Honda NSC50WHC SPORTY

по договор

Honda NSC50WHC SPORTY, половен мотоцикл, скутер

10 km
2016 година
четиритактен, 49 cm/3
воздушно ладење
4 hp
бензин
автоматски менувач
портокалова


Дополнителни карактеристики

Сервисна книшка, Електричен стартер - Анласер

Дополнителна информација

Потполно нов Хода скутер.

Контакт

Honda NSC50WHC SPORTY во Ресен
Локација: Ресен

Приватно лице
Телефон: 070 / 237 169

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Бриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон проговори во јавноста за нејзината врска со сопругот Емануел Макрон...
Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?На жените не им е најважен само сексот, тоа е популарната изрека во јавноста...
Викторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоВикторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоНикој не носи вакви кожени панталони и тоа црни, на +30 степени Целзиусови...
Мајката што се дотерала прекрасно за прошеткаМајката што се дотерала прекрасно за прошеткаВо светските метрополи за време на летниот период има интересни модни комбинации кај дамите...
Позната ли ви е фацата на овој борач?Позната ли ви е фацата на овој борач?Го препознавате ли синот на популарниот заводник од 90-те?