BMW Dnepr 650

по договор

BMW Dnepr 650, половен мотоцикл, турер

1 km
1961 година
четиритактен, 650 cm/3
воздушно ладење
1 hp
бензин
мануелен менувач
зелена


Дополнителна информација

ЕКСКЛУЗИВЕН Oldimer Днепр 650, верзија на BMW 650 од Втора светска војна (BMW машина), со приколка, во идеална возна состојба, легален со документи, спремен за регистрација. 4 брзини + рикверц, рачна кочница. Со комплет војна опрема (ашов, торби, сандак, постоље за митралез, држач за муниција, резервно тркало, матарки и уште многу други...). Единствен во Македонија, користен како реквизита во "Трето полувреме" и "Ослободувањето на Скопје". ИТНО се продава!

Контакт

BMW Dnepr 650 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 272 603

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Џесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба никогаш не греши кога одбира облека...
Мила Кунис прв пат облече градник после бременостаМила Кунис прв пат облече градник после бременостаТелото на мајката драстично се менува за време на бременоста и тоа е нормално...
Менди ќе ве научи како да направите црево за пивоМенди ќе ве научи како да направите црево за пивоЦревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди...
Нејмар прв повлече чекор за мир во куќаНејмар прв повлече чекор за мир во куќаФранција | На повидок е смирување на страстите во ПСЖ, медиумите...
Алиоски веќе е миленик во ЛидсАлиоски веќе е миленик во ЛидсМакедонија | Езгјан Алиоски заедно со Саму Сиаз денеска...