Hamachi GARELLI GSP 50

по договор

Hamachi GARELLI GSP 50, половен мотоцикл, скутер

415 km
2017 година
двотактен, 50 cm/3
водено ладење
5 hp
бензин
автоматски менувач
црна


Дополнителни карактеристики

Сервисна книшка, Xenon светла, Издув

Дополнителна информација

SE PRODAVA GARELLI GSP 50 VO ODLICNA SOSTOJBA MOTORCETO E KUPENO VO 6 MESEC 2017 GOD I E POD GARANCIJA DO 6 MESEC 2018 GOD.MOTOROT E REGISTRIRAN I IMA POMINATO SAMO 415 km. MOTOROT E OPREMEN SO GIANNELLI REVERSE. POVOLNO !!!

Контакт

Hamachi GARELLI GSP 50 во Прилеп
Локација: Прилеп

LEO RINGO
Телефон: 075 / 989 861

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...