Aprilia SR 50 R

1,990EUR

Aprilia SR 50 R, половен мотоцикл, скутер

0 km
2017 година
двотактен, 50 cm/3
водено ладење
4 hp
бензин
автоматски менувач
црвена


Дополнителни карактеристики

Сервисна книшка, Електричен стартер - Анласер

Дополнителна информација

APRILIA NOVI SR 50 R OVLASTEN PRODAZNO SERVISEN CENTAR VO PRILEP DOOEL LEO RINGO 075/98-98-61:048/551-445. BESPLATNA DOSTAVA NA KUKNA ADERSA NIZ MAKEDONIJA.

Контакт

Aprilia SR 50 R во Прилеп
Локација: Прилеп

LEO RINGO
Телефон: 075 / 989 861

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...