KTM RC 200

3,400EUR

KTM RC 200, половен мотоцикл, спорт

4,500 km
2016 година
четиритактен, 200 cm/3
водено ладење
26 hp
бензин
мануелен менувач
црна


Дополнителни карактеристики

Сервисна книшка, Електричен стартер - Анласер

Дополнителна информација

Motorot e vo odlicna sostojba so redovni servisi. MK tablici prva registracija 01.07.2016, pominati 4500 km.

Контакт

KTM RC 200 во Гостивар
Локација: Гостивар

Приватно лице
Телефон: 070 / 575 478

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...