Lifan LF 400

1,200EUR

Lifan LF 400, половен мотоцикл, чопер

2,000 km
2008 година
двотактен, 400 cm/3
воздушно ладење
31 hp
бензин
мануелен менувач
црна


Дополнителни карактеристики

Сервисна книшка

Дополнителна информација

Продавам Чопер (Chopper) LIFAN 400cc, прва регистрација 11.07.2018, регистриран до 11.07.2019 год. возен 3 месеци, поминати 2000 км, сменето уље на 1000 км, сменета задна гума, моторот е во одлична состојба. Година на производство 2008, купен е од салон на “Хамачи Моторс“-Штип пред 6 месеци. Продавам и добра кацига "PILOT" Големина М (57-58 см), заштитно одело "NOMAD" големина XL, појас за половина. Цена, се заедно 1300 евра. Само моторот 1200 евра.

Контакт

Lifan LF 400 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 530 121

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...