Honda CB600F Hornet

4,700EUR

Honda CB600F Hornet, половен мотоцикл, стрит

15,000 km
2011 година
четиритактен, 600 cm/3
водено ладење
110 hp
бензин
мануелен менувач
бела
можност за замена


Дополнителни карактеристики

Каско, Заштита на резервоар, Издув, Електричен стартер - Анласер

Дополнителна информација

Registriran do 26.04.2020 Kasko osiguran na 4.500evra Servisiran Leo Vince auspuh so dokument (sovrshen zvuk) 110 KS Vo zamena vrednosta e pogolema

Контакт

Honda CB600F Hornet во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 523 155

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...