Suzuki gsxr 750

по договор

Suzuki gsxr 750, половен мотоцикл, спорт

60,000 km
1998 година
четиритактен, 750 cm/3
водено ладење
136 hp
бензин
мануелен менувач
црвена


Дополнителна информација

motorot e vo odlicna sostojba pali vozi mk dokumenti

Контакт

Suzuki gsxr 750 во Струмица
Локација: Струмица

Приватно лице
Телефон: 072 / 320 046

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...