Generic Trigger SM 50cc

1,700EUR

Generic Trigger SM 50cc, половен мотоцикл, крос

8,000 km
2008 година
двотактен, 50 cm/3
водено ладење
6 hp
бензин
мануелен менувач
црна, металик


Дополнителна информација

Motorot e vo odlicna sostojba za povekje informacii:077503780

Контакт

Generic Trigger SM 50cc во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 503 780

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...