Italjet diablo

1,150EUR

Italjet diablo, половен мотоцикл, скутер

12,000 km
2014 година
двотактен, 50 cm/3
воздушно ладење
5 hp
бензин
автоматски менувач
црвена
можност за замена


Дополнителни карактеристики

Заштита на резервоар, Xenon светла, Издув, ABS, Амортизер на управувач, Електричен стартер - Анласер

Дополнителна информација

ITALJET DIABLO 70cc 2t 2014g motorot e odlicno zacuvan kako nov, se raboti se funkcionira, registriran i osiguran motorot e dosta brz i snazen - 70cc kit - motoforce karburator 17.5 - malossi rolni - malossi filter za vozduh - malossi feder na lamela - malossi federcinja na lamela - malossi dekla - malossi auspuh - nov Bando kais - nova lamela - predni i zadni plocki novi So ovie delovi motorot ima pominato okolu 2000km...I KOSTAAT OKOLU 400e.......078/272.333

Контакт

Italjet diablo во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 272 333

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...