Lifan 400 cc

1,200EUR

Lifan 400 cc, половен мотоцикл, чопер

2,000 km
2008 година
двотактен, 399 cm/3
воздушно ладење
30 hp
бензин
мануелен менувач
црна


Дополнителни карактеристики

Сервисна книшка, Електричен стартер - Анласер

Дополнителна информација

Продавам чопер Lifan 400cc. Година на производство 2008, купен е нов од продавница "HAMACHI motorcykles" - Штип, во јули 2018 год. Прва регистрација 11 јули 2018 важи до 11 Јули 2019. Возен е само три месеци, има поминато 2000 км. Во одлична состојба.

Контакт

Lifan 400 cc во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 530 121

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...