Kymco Xciting 300RI

2,700EUR

Kymco Xciting 300RI, половен мотоцикл, скутер

24,000 km
2011 година
четиритактен, 300 cm/3
водено ладење
25 hp
бензин
автоматски менувач
црна, металик


Дополнителна информација

Prodavam Kymco Xciting 300Ri vo odlicna sostojba, ne pagan, ne udiran, novi gumi, servisiran, registriran do april 2020

Контакт

Kymco Xciting 300RI во Штип
Локација: Штип

Приватно лице
Телефон: 078 / 311 323

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...