Kawasaki Z 750

4,250EUR

Kawasaki Z 750, половен мотоцикл, спорт

24,000 km
2007 година
четиритактен, 750 cm/3
водено ладење
110 hp
бензин
мануелен менувач
црна, металик


Дополнителни карактеристики

Заштита на резервоар, Xenon светла, Издув, Електричен стартер - Анласер

Дополнителна информација

Prodavam KAWASAKI Z 750 2007 Registriran do 11/03/2020 na makedonski tablicki. Motorot e extra socuvan kako Nov, bez grebanici. Akrapovic, Rizoma styling dodatoci, Karbon ... e samo del od opremata sto ke ve izdvojat od ostanatite. Napraven e FULL servis 06/2019 . Zamena moze za avtomobil so vasa doplata. Zarko 070 58 70 99 Aleksandar 070 85 67 59 Viber I WhatsApp

Контакт

Kawasaki Z 750 во Охрид
Локација: Охрид

Приватно лице
Телефон: 070 / 856 759

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...