Baotian Baotian

24,000денари

Baotian Baotian, половен мотоцикл, скутер

25,000 km
2011 година
двотактен, 50 cm/3
воздушно ладење
50 hp
бензин
автоматски менувач
бела
можност за замена


Дополнителна информација

Motorceto e super povekje info 078 267 039

Контакт

Baotian Baotian во Охрид
Локација: Охрид

Приватно лице
Телефон: 078 / 267 039

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...