Baotian 28c

880EUR

Baotian 28c, половен мотоцикл, скутер

9,000 km
2017 година
двотактен, 50 cm/3
воздушно ладење
5 hp
бензин
автоматски менувач
црвена


Дополнителни карактеристики

Заштита на резервоар, Xenon светла, Издув, ABS, Амортизер на управувач, Електричен стартер - Анласер

Дополнителна информација

HAMACHI REPLIKA APRILIA 2t. 50k...prva registracija 2017g....1-BOJA...GIANELLI IZDUV...2-KLUCA...DOSTA BRZ.....MNOGU SOCUVAN......078/272.333

Контакт

Baotian 28c во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 272 333

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...