Mercedes-Benz actros 4141

69,900EUR

Mercedes-Benz actros 4141, половен кипер камион

102,000 km
2011 година
410 hp
дизел
полуавтоматски менувач
1+1 седиште
носивост 22,000 kg
4 оски
портокалова


Дополнителни карактеристики

Euro 5, ABS / EBS, Серво управувач, Клима уред

Дополнителна информација

5 x kom MB Actros 4141 euro 5 Godina 2011 imaju od 102000 do 212000 km minerva Hardox 20m3 2 x kom MB actros 4141 Godina 2011 trostrani kiper 2 x kom MB actros 4141- Godina 2010- 97000 km 4151 Godina 2008- 256000 km.

Контакт

Mercedes-Benz actros 4141 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 041 / 746 547

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Венгер потврди: Не можеме да се договориме со Санчез и ОзилВенгер потврди: Не можеме да се договориме со Санчез и ОзилАнглија | Арсен Венгер потврди дека Арсенал не може да...
Реал го сака Де Геа, Мурињо со контра предлогРеал го сака Де Геа, Мурињо со контра предлогАнглија | Медиумите од Шпанија пишуваат дека Жозе Мурињо...
Најмалку 20 клубови ја следат младата ѕвезда на АталантаНајмалку 20 клубови ја следат младата ѕвезда на АталантаИталија | Талентираниот Франк Кесие од Аталанта привлекува...
Подолски открива што му кажал ХартПодолски открива што му кажал ХартОстанато | Лукас Подолски вчера го одигра последниот натпревар...
Ќе ја забележите ли пластичната операција кај Блејк ЛајвлиЌе ја забележите ли пластичната операција кај Блејк ЛајвлиХоливудската убавина веќе генерално земено е вештачка...