Zastava TAM 2000

по договор

Zastava TAM 2000, половен кипер камион

0 km
1969 година
1 hp
дизел
мануелен менувач
1+1 седиште
носивост 2,000 kg
1 оски
сина


Дополнителна информација

Продавам ТАМ 2000, 69 година, со нови гуми, акумулатори, еден сопственик, регистриран до септември. Цена по договор.

Контакт

Zastava TAM 2000 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 072 / 215 066

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Бриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон проговори во јавноста за нејзината врска со сопругот Емануел Макрон...
Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?На жените не им е најважен само сексот, тоа е популарната изрека во јавноста...
Викторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоВикторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоНикој не носи вакви кожени панталони и тоа црни, на +30 степени Целзиусови...
Мајката што се дотерала прекрасно за прошеткаМајката што се дотерала прекрасно за прошеткаВо светските метрополи за време на летниот период има интересни модни комбинации кај дамите...
Позната ли ви е фацата на овој борач?Позната ли ви е фацата на овој борач?Го препознавате ли синот на популарниот заводник од 90-те?