UAZ Kamaz kipper

по договор

UAZ Kamaz kipper, половен кипер камион

1 km
1983 година
220 hp
дизел
мануелен менувач
1+1 седиште
носивост 13,000 kg
3 оски
црвена


Дополнителна информација

Se prodava kamaz kipper 10m3

Контакт

UAZ Kamaz kipper во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 401 682

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Детето и патката се другари од раѓањеДетето и патката се другари од раѓањеДетето и патката не се само најдобри другари, туку обожаваат да прават неволји заедно...
Ваква Zastava се гледа само еднаш во живототВаква Zastava се гледа само еднаш во живототФотографијата објавена на социјалните мрежи предизвика големо внимание...
Кои парфеми се за жените Стрелци?Кои парфеми се за жените Стрелци?Стрелците се специфичен и откачен хороскопски знак...
Бриџит Макрон носи секакви младешки комбинацииБриџит Макрон носи секакви младешки комбинацииДел од јавноста мисли дека не е уредно на 65 години да се носат кратки фустани...
Тест со замрзнување: iPhone X против Samsung Galaxy S8Тест со замрзнување: iPhone X против Samsung Galaxy S8Ајде да видиме кој е подобар од iPhone X и Samsung Galaxy S8...