Renault Premium

по договор

Renault Premium, половен фургон камион

800,000 km
2008 година
816 hp
дизел
автоматски менувач
1+1 седиште
носивост 25,000 kg
2 оски
сина, металик
можност за замена


Дополнителни карактеристики

Euro 5, Серво управувач, Темпомат, Клима уред, Дополнително греење, Воздушно перниче, Радио CD, Централно подмачкување, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Renault premium,

Контакт

Renault Premium во Пробиштип
Локација: Пробиштип

Приватно лице
Телефон: 078 / 314 807

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...