MAN TGA 440

по договор

MAN TGA 440, половен влекач камион

960,000 km
2007 година
440 hp
дизел
автоматски менувач
1+1 седиште
носивост 15,000 kg
4 оски
зелена


Дополнителни карактеристики

Euro 5, ABS / EBS, Серво управувач, Темпомат, Ретардер, Клима уред, Дополнително греење, Електрика на стакла, Воздушно перниче, Радио CD, Навигација, Дополнителен резервоар, Централно подмачкување, Ad Blue

Дополнителна информација

Se prodava so moznost i rentanje MAN TGA 440,EURO 5,2007 god.pominati 960000 Napraven kompleten servis.. 6 Novi gumi Novi akumulatori Smeneto ulje i filteri, Novo vebasto Novi injektori so 600000 km garancija.. Kamionot e na BG Tablici, Viber kontakt..

Контакт

MAN TGA 440 во Крива Паланка
Локација: Крива Паланка

Приватно лице
Телефон: 075 / 309 111

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...