MAN KIPER 35.463

по договор

MAN KIPER 35.463, половен кипер камион

10 km
1997 година
394 hp
дизел
мануелен менувач
1+1 седиште
носивост 15,600 kg
4 оски
портокалова


Дополнителна информација

redovno servisiran, registriran so Juni 2019

Контакт

MAN KIPER 35.463 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 287 883

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...