Mercedes-Benz Actros 1846

25,300EUR

Mercedes-Benz Actros 1846, половен влекач камион

710,000 km
2012 година
460 hp
дизел
автоматски менувач
1+1 седиште
носивост 19,000 kg
2 оски
бела


Дополнителни карактеристики

Euro 5, ASD, ASR, EPS, Серво управувач, Темпомат, Ретардер, Електрика на стакла, Навигација, Ad Blue, Сервисна книшка

Дополнителна информација

In perfect condition with full service story. The truck is in Sofia ,Bulgaria. For more information +359883722588 or email: mdimitrov@roeltransport.com

Контакт

Mercedes-Benz Actros 1846 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 088 / 372 2588

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...