Renault Master

12,000EUR

Renault Master, половен фургон камион

320,000 km
2013 година
150 hp
дизел
мануелен менувач
2+1 седиште
носивост 1,200 kg
2 оски
бела


Дополнителни карактеристики

Euro 5, ASD, ASR, EPS, Серво управувач, Темпомат, Клима уред, Дополнително греење, Електрика на стакла, Воздушно перниче, Радио CD, Централно подмачкување, Кука за влечење, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Превоз дрехи.Перфектно състояние.Намира се в София.Повече информация тел.+359 888 434 184

Контакт

Renault Master во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 088 / 844 2704

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...