Iveco Stralis

по договор

Iveco Stralis, половен влекач камион

760,000 km
2003 година
430 hp
дизел
мануелен менувач
1+1 седиште
носивост 7,100 kg
2 оски
бордо


Дополнителни карактеристики

Euro 3, ABS / EBS, ASD, ASR, EPS, Серво управувач, Темпомат, Клима уред, Дополнително греење, Електрика на стакла, Воздушно перниче, Радио CD, Дополнителен резервоар

Дополнителна информација

Возилото е во одлична состојба, не е регистрирано, гуми 80%.Се продава и ПП Минерва 2005. За останати информации ве молам да ме контактирате

Контакт

Iveco Stralis во Гевгелија
Локација: Гевгелија

Приватно лице
Телефон: 070 / 696 123

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...