Volkswagen Crafter 2007

10,000EUR

Volkswagen Crafter 2007, половно товарно комбе

190,000 km
2007 година
2,500 cm/3
95 hp
дизел
мануелен менувач
1+1 седиште
носивост 2,500 kg
бела
можност за замена


Дополнителни карактеристики

ABS, ASD / ASR, Возушно перниче, Електрика на стакла, Радио CD, Серво управувач, Централно заклучување, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Kobeto e vo super sostojba reg do 26.05.2018

Контакт

Volkswagen Crafter 2007 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 707 126

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Бриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон проговори во јавноста за нејзината врска со сопругот Емануел Макрон...
Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?На жените не им е најважен само сексот, тоа е популарната изрека во јавноста...
Викторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоВикторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоНикој не носи вакви кожени панталони и тоа црни, на +30 степени Целзиусови...
Мајката што се дотерала прекрасно за прошеткаМајката што се дотерала прекрасно за прошеткаВо светските метрополи за време на летниот период има интересни модни комбинации кај дамите...
Позната ли ви е фацата на овој борач?Позната ли ви е фацата на овој борач?Го препознавате ли синот на популарниот заводник од 90-те?