Volkswagen Crafter 2.5TDI 136hp

11,400EUR

Volkswagen Crafter 2.5TDI 136hp, половно товарно комбе

241,900 km
2008 година
2,500 cm/3
136 hp
дизел
мануелен менувач
2+1 седиште
носивост 3,500 kg
бела, металик


Дополнителни карактеристики

ABS, ASD / ASR, Електрика на стакла, Радио CD, Серво управувач, Централно заклучување, Сервисна книшка, Кука за влечење

Дополнителна информација

Камиона е внос от Швейцария, всичко платено, регистриран, оригинален теглич, реални километри, сервизни документи, два куфара за инструменти,алуминиеви капаци за каросерията, дълга база, отлично техническо и визуално състояние, НАПЪЛНО ОБСЛУЖЕН и готов за работа. Камиона е ЕВРО 5, регистриран е 7т. общо тегло с теглича/композиция (3.5т камиона и 3.5т на теглича), КАРА СЕ С Б категория !!! Телефон за връзка: 00 359 898 27 99 08

Контакт

Volkswagen Crafter 2.5TDI 136hp во Крива Паланка
Локација: Крива Паланка

Приватно лице
Телефон: 089 / 827 9908

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...