Iveco daily 65

5,500EUR

Iveco daily 65, половно товарно комбе

390,000 km
2008 година
2,998 cm/3
178 hp
дизел
мануелен менувач
2+1 седиште
носивост 3,000 kg
бела


Дополнителна информација

регистрирано до 10,10,2018 контакт Ане 075203614 цената е без ддв 18 % со можност за поврат

Контакт

Iveco daily 65 во Велес
Локација: Велес

Приватно лице
Телефон: 075 / 493 949

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...